VIDEO | Mai reuşeşte cineva să o oprească pe Collins? Americanca a câştigat un meci nebun la Madrid şi continuă seria fabuloasă VIDEO | Mai reuşeşte cineva să o oprească pe Collins? Americanca a câştigat un meci nebun la Madrid şi continuă seria fabuloasă
VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”

VIDEO | Un suporter a intrat pe teren în timpul finalei EURO. Oamenii de ordine s-au chinuit să-l prindă

EURO 2020 Publicat pe 12 iul 2021

Un suporter a intrat pe teren în timpul finalei Euro-2020, dintre naţionalele Italiei şi Angliei, duminică seară, pe Stadionul Wembley din Londra.

Incidentul a avut loc în minutul 88.

Italia şi Anglia au terminat la egalitate, scor 1-1, după 90 de minute, în finala Euro-2020, pe Stadionul Wembley din Londra, iar meciul a intrat în prelungiri. Pentru englezi a marcat Luke Shaw, în minutul 2, care a fost cel mai rapid gol înscris vreodată într-o finală de Euro.

Italienii au egalat prin Bonucci, în minutul 67.