VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

Cupa României se vede pe posturile Look, iar aici ai programul sferturilor!

Cupa României Publicat pe 2 mar 2020

Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei României a fost stabilit.

FRF a anunţat, joi, programul meciurilor din sferurile de finală ale Cupei României, partide care au loc într-o singură manşă.

Marţi, 3 martie

Academica Clinceni – Dinamo (Stadionul Dinamo, ora 20.00), LIVE pe Look Plus;

Miercuri, 4 martie

FC Petrolul Ploieşti – Sepsi OSK Sf. Gheorghe (Stadionul Ilie Oană, ora 17.30), LIVE pe Look Sport;

Politehnica Iaşi – Universitatea Craiova (Stadionul Emil Alexandrescu, ora 20.30), LIVE pe Look Sport;

Joi, 5 martie

Hermannstadt – FCSB (Stadionul Municipal Sibiu, ora 20.00), LIVE pe Look Plus;

În caz de egalitate după 90 de minute de joc, se joacă prelungiri şi, în cazul în care egalitatea persistă,  se trece la executarea loviturilor de departajare de la 11 metri.