VIDEO | Performanţă istorică pentru Joel Embiid în victoria uriaşă obţinută de Philadelphia 76ers VIDEO | Performanţă istorică pentru Joel Embiid în victoria uriaşă obţinută de Philadelphia 76ers
VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie
VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie
VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi
Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV
VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin

FOTO | Denis Alibec nu e demoralizat de accidentare! Mesajul pentru fani

Stranieri Publicat de Andrei Ionascu pe 21 ian 2021

Kayserispor a anunţat că Denis Alibec a suferit o accidentare la muşchiul aductor şi va lipsi de pe teren aproximativ şase săptămâni. Atacantul le-a transmis un mesaj fanilor şi a precizat că va reveni în curând.

Marţi, Alibec a înscris primele sale goluri la Kayserispor în victoria cu Istanbul Başakşehir, scor 2-0. A marcat în minutele 42 şi 77 şi a părăsit terenul în minutul 79.

Ca urmare a accidentării, Denis Alibec va rata partidele din campionat cu Fenerbahce, Kasimpaşa, Alanyaspor şi Erzurumspor.

Denis Alibec (30 de ani) s-a fotografiat într-o piscină a unui hotel aflat în una dintre cele mai spectaculoase regiuni montane din Turcia.

"Mă voi întoarce în curând", a scris Denis Alibec pe Instagram.