LIGA CAMPIONILOR ȘI EUROPA LEAGUE, VEDETE LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET PÂNĂ LA SFÂRȘITUL LUNII - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Video

LIGA CAMPIONILOR ȘI EUROPA LEAGUE, VEDETE LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET PÂNĂ LA SFÂRȘITUL LUNII

Meciurile din grupele UEFA Champions League și Europa League sunt vedetele săptămânii, la posturile LOOK SPORT. În plus, la final de săptămână, tot aici puteți viziona cele mai importante partide din cele mai puternice campionate ale Europei – La Liga, Serie A, Ligue 1 și Bundesliga, dar și meciuri de handbal din Liga Campionilor sau tenis.

Oră Zi Meci (competiție) Post TV

Miercuri, 23 octombrie

15.00 miercuri Ajax – Chelsea (Youth League) LOOK SPORT
17.00 miercuri Inter Milano – Dortmund (Youth League) LOOK SPORT
19.55 miercuri Leipzig – Zenit (UCL) LOOK SPORT
19.55 miercuri Ajax – Chelsea (UCL) LOOK PLUS
22.00 miercuri Slavia Praga – Barcelona (UCL) LOOK PLUS
22.00 miercuri Inter Milano – Dortmund (UCL) LOOK SPORT
22.00 miercuri Genk – Liverpool (UCL) LOOK SPORT 2
22.00 miercuri Salzburg – Napoli (UCL) LOOK SPORT 3
22.00 miercuri Benfica – Lyon (UCL) PPV 1
22.00 miercuri Lille – Valencia (UCL) PPV2

Joi, 24 octombrie

19.55 joi Partizan Belgrad – Manchester United (UEL) LOOK PLUS
19.55 joi Ludogoret Razgrad – Espanyol Barcelona (UEL) LOOK SPORT
19.55 joi AS Roma – Borussia Mochengladbach (UEL) LOOK SPORT 2
19.55 joi FC Porto – Glasgow Rangers (UEL) LOOK SPORT 3
19.55 joi Besiktas Istanbul – Sporting Braga (UEL) PPV 1
19.55 joi TSKA Moscova – Ferencvaros (UEL) PPV2
19.55 joi Young Boys Berna – Feyenoord Rotterdam (UEL) PPV3
19.55 joi Gent – Wolsburg (UEL) PPV4
22.00 joi Rennes – CFR Cluj (UEL) LOOK PLUS
22.00 joi Celtic – Lazio (UEL) LOOK SPORT
22.00 joi Frankfurt – Standard Liege (UEL) LOOK SPORT 2
22.00 joi Arsenal Londra – Vitoria (UEL) LOOK SPORT 3
22.00 joi Sevilla – Dudelange (UEL) PPV 1
22.00 joi Getafe – – Basel (UEL) PPV2
22.00 joi Trabzonspor – Krasnodar (UEL) PPV3
22.00 joi Dinamo Kiev – Copenhaga (UEL) PPV4


Vineri, 25 octombrie

15.00-16.00Tenis ATP : Basel Open/Viena Open – Sferturi LOOK SPORT
18.00 Vineri Pandurii – U Cluj (Liga 2) LOOK PLUS
20.30 vineri Sepsi Sf. Gheorghe – FC Voluntari (Liga 1) LOOK SPORT
21.30 Vineri Mainz – FC Koln (Germania) LOOK SPORT 2
21.45 Vineri Verona – Sassuolo (Italia) LOOK PLUS
21.45 vineri Nantes – Monaco (Franta) LOOK SPORT 3

Sâmbătă, 26 octombrie

12.00 sambata Rapid Bucuresti – Ripensia Timisoara LOOK PLUS
15.30 sambata Tenis ATP Basel Open – Semifinale LOOK SPORT
16.00 Sambata Lecce – Juventus Torino (Italia) LOOK PLUS
16.30 sambata Schalke 04- Borussia Dortmund LOOK SPORT 2
18.00 sambata Chindia – Gaz Metan (Liga 1) LOOK PLUS
18.30 sambata Baschet : U BT Cluj-Napoca – CSU Oradea (Liga Nationala) LOOK SPORT 3
19.00 sambata Inter Milano – Parma (Italia) LOOK SPORT 2
19.30 sambata Leverkusen – Werder Bremen (Germania) LOOK SPORT
20.30 Sambata Hermannstadt – FCSB (Liga 1) LOOK PLUS
21.00 Sambata Formula 1 Marele Premiu al Japoniei -Calificari LOOK SPORT 3
21.45 Sambata Genoa – Brescia (Italia) LOOK SPORT 2
22.00 Sambata Atletico Madrid – Atletic Bilbao (Spania) LOOK SPORT
22.30 sambata Porsche Super Cup – Marele Premiu al Mexicului LOOK SPORT 3

Duminică, 27 octombrie

12.30 Duminica CSM Resita – UTA (Liga 2) LOOK SPORT
13.00 Duminica Celta Vigo – Real Sociedad (Spania) LOOK SPORT 2
13.30 Duminica Bologna – Sampdoria (Italia) LOOK PLUS
15.00 Duminica Clinceni – Craiova (Liga 1) LOOK SPORT
16.00 Duminica SPAL – Napoli (Italia) LOOK SPORT 2
16.00 Duminica Tenis ATP Basel Open LOOK SPORT 3
17.00 Duminica Levante – Espanyol (Spania) LOOK SPORT
17.30 Duminica FC Botosani – Astra Giurgiu (Liga 1) LOOK PLUS
18.00 Duminica Besiktas Istanbul – Galatasaray (Turcia) LOOK SPORT 2
19.00 Duminica AS Roma – AC Milan (Italia) LOOK SPORT
20.30 Duminica Dinamo Bucuresti – FC Viitorul (Liga 1) LOOK PLUS
21.00 Duminica Formula 1 Marele Premiu al Mexicului -CURSA LOOK SPORT
21.45 duminica Fiorentina – Lazio (Italia) LOOK SPORT 3
22.00 Duminica PSG – Marseille (Franta) LOOK SPORT 2

Luni, 28 octombrie

12.00-23.30 luni Tenis ATP : Paris Masters LOOK PLUS/SPORT 3
18.00 luni FC Arges – Gloria Buzau(Liga 2) LOOK PLUS
18.00 luni Baschet: Steaua – SCM Timisoara LOOK SPORT
19.00 luni Istanbul BB – Trabzonspor (Turcia) LOOK SPORT 2
20.30 Luni Politehnica Iasi – CFR Cluj (Liga 1) LOOK PLUS

Marți, 29 octombrie

12.00-23.30 marti Tenis ATP : Paris Masters LOOK PLUS/SPORT 3
18.15 marti Mioveni – Hermannstadt (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20.00 marti Alaves – Ateltico Madrid (Spania) LOOK SPORT
20.00 marti Parma – Verona (Italia) LOOK SPORT 2
21.00 Marti U Cluj – FCSB (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
22.00 marti Brescia – Inter Milano (Italia) LOOK SPORT 2
22.15 marti Barcelona – Valladolid (Spania) LOOK SPORT

Miercuri, 30 octombrie

12.00-23.30 miercuri Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT/SPORT 3
14.30 miercuri Clinceni – Botosani (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
17.00 miercuri Sanatatea Cluj – Petrolul (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
19.00 miercuri Handbal Masculin : Dinamo – Wisla Plock (Liga Campionilor) LOOK SPORT 2
19.30 miercuri Foresta – Dinamo (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20.00 miercuri Valencia – Sevilla (Spania) LOOK SPORT
21.30 Miercuri Genk – Antwerp (Belgia) LOOK SPORT 2
22.00 Miercuri Juventus Torino -Genoa (Italia) LOOK SPORT
22.15 Miercuri Real Madrid – Leganes (Spania) LOOK PLUS

Joi, 31 octombrie

12.00-23.30 joi Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT
14.30 Joi Gloria Buzau – Politehnica Iasi (Cupa Romanniei) LOOK PLUS
18.15 Joi Sepsi Sf. Gheorghe – Astra Giurgiu (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20.00 Joi Mallorca – Osasuna (Spania) LOOK SPORT 2
21.00 Joi Voluntari – Craiova (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
21.45 Joi Pacos de Ferreira – Sporting Lisabona (Portugalia) LOOK SPORT 3
22.00 Joi Milan – SPAL (Italia) LOOK SPORT 2

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine