Ronald Koeman, fericit după victoria clară a Barcelonei cu Dinamo Kiev: ”Ne-am atins obiectivul!”. Cum explică tehnicianul diferenţa între cele două reprize Ronald Koeman, fericit după victoria clară a Barcelonei cu Dinamo Kiev: ”Ne-am atins obiectivul!”. Cum explică tehnicianul diferenţa între cele două reprize
Alte trei cazuri de coronavirus confirmate la Gloria Buzău, chiar înainte de meciul cu Petrolul. Partida e LIVE pe Look Sport, astăzi, de la 17:00 Alte trei cazuri de coronavirus confirmate la Gloria Buzău, chiar înainte de meciul cu Petrolul. Partida e LIVE pe Look Sport, astăzi, de la 17:00
Cupa Italiei se vede EXCLUSIV pe Look Sport! Transmisiunile săptămânii Cupa Italiei se vede EXCLUSIV pe Look Sport! Transmisiunile săptămânii
Petrolul - Gloria Buzău, astăzi, de la 17:00, în direct pe Look Sport. Viorel Moldovan, contestat din toate părţile. Un rezultat nefast i-ar pecetlui soarta la echipă Petrolul - Gloria Buzău, astăzi, de la 17:00, în direct pe Look Sport. Viorel Moldovan, contestat din toate părţile. Un rezultat nefast i-ar pecetlui soarta la echipă
Dialogul purtat de Mircea Lucescu cu Ronald Koeman chiar pe gazon: "E o nebunie!" De ce i s-a plâns olandezul lui Il Luce Dialogul purtat de Mircea Lucescu cu Ronald Koeman chiar pe gazon: "E o nebunie!" De ce i s-a plâns olandezul lui Il Luce
LIVE VIDEO | O nouă zi de fotbal spectacol din Champions League. Inter - Real e meciul serii, de la 22:00, pe Look Sport+. Programul complet al transmisiunilor LIVE VIDEO | O nouă zi de fotbal spectacol din Champions League. Inter - Real e meciul serii, de la 22:00, pe Look Sport+. Programul complet al transmisiunilor

Marş spre Liga 2. CSA Steaua a câştigat şi derby-ul cu echipa secundă a celor de la Rapid

Fotbal Publicat de Daian Cutu pe 24 oct 2020

Formaţia pregătită de Daniel Opriţa a câştigat cel mai interesant meci al rundei din Liga 3, contra echipei secunde a Rapidului, scor 1-0. Unicul gol a fost reuşit de Florin Răsdan, în minutul 68.

Cei de la CSA Steaua sunt liderii seriei, cu 18 puncte din şase partide, la egalitate cu marea rivală de la FCSB 2, care are însă două partide în plus disputate.

Formula de start a lui CSA Steaua: Iancu - Vlad, Beţa, Bactăr, A. Ilie - Mihăescu, Bărbulescu - Pacionel, Chipirliu, Zaharia - Elek

Următoarea adversară a ”militarilor” va fi FC Voluntari 2.