TOT ce vrei sa vezi! | Săptămână totală pe Look Plus și Look Sport! - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Editoriale Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Uncategorized Video

TOT ce vrei sa vezi! | Săptămână totală pe Look Plus și Look Sport!

Posturile de televiziune LOOK te invită la o nouă săptămână plină de evenimente sportive de cea mai bună calitate. Fotbalul este sportul rege la posturile LOOK, iar meciurile din Liga Campionilor, Europa League și din cele mai importante competiții europene vor fi la loc de cinste. Nu trebuie ratate nici meciurile de handbal din Champions League, dar nici tenisul care va fi prezent pe micile ecrane.

ORĂ ZI MECI

MARȚI – 1 octombrie

15.00 marti LOOK SPORT Juventus Torino – Leverkusen (Youth League)
17.00 marti LOOK SPORT 2 Tottenham – Bayern Munchen (Youth League)
17.45 marti LOOK SPORT Petrolul – Mioveni (Liga 2)
19.55 marti LOOK PLUS Real Madrid –Club Brugges (UCL)
19.55 marti LOOK SPORT Atalanta Bergamo – Sahtior Donetk (UCL)
22.00 marti LOOK PLUS Juventus Torino – Leverkusen (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT Tottenham – Bayern Munchen (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT 2 Galatasaray – PSG (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT 3 Manchester City – Dinamo Zagreb (UCL)

Miercuri – 2 octombrie

15.00 miercuri LOOK SPORT Lille – Chelsea (Youth League)
17.00 miercuri LOOK SPORT Barcelona – Inter Milano (Youth League)
19.55 miercuri LOOK PLUS Slavia Praga – Borussia Dortmund (UCL)
19.55 miercuri LOOK SPORT Genk – Napoli (UCL)
22.00 miercuri LOOK PLUS Barcelona – Inter Milano (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT Valencia – Akax (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT 2 Liverpool – Salzburg (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT 3 Lille – Chelsea (UCL)

Joi – 3 octombrie

19.55 joi LOOK PLUS AZ Alkmaar – Manchester United (UEL)
19.55 joi LOOK SPORT Ferencvaros Budapesta – Ludogoret Razgrad (UEL)
19.55 joi LOOK SPORT 2 Feyenoord Rotterdam – FC Portio (UEL)
19.55 joi LOOK SPORT 3 TSKA Moscova – Espanyol Barcelona (UEL)
22.00 joi LOOK PLUS Celtic Glasgow – CFR Cluj (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT Lazio Rennes (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT 2 Arsenal Londra – Standard Liege (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT 3 Sevilla – APOEL Nicosia (UEL)

Vineri 4 octomrbie

07.30 vineri LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Sferturi de finala 09.30 vineri LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Sferturi de finala
11.30 vineri LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Sferturi de finala 14.30 vineri LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Sferturi de finala 18.00 vineri LOOK SPORT Fc Botosani – Sepsi Sf Gheorghe (Liga 1)
18.30 vineri LOOK PLUS Handbal Feminin: Valcea – SG BBM Bietigheim (Liga Campionilor)
20.30 vineri LOOK PLUS Universitatea Craiova – Poli Iasi (Liga 1)
20.30 vineri LOOK SPORT 3 Fenerbahce – Antalyaspor (Turcia)
21.30 vineri LOOK SPORT 2 Herta Berlin – Fortuna Dusseldorf (Germania)
21.45 vineri LOOK SPORT Brescia – Sassuolo (Italia)

Sâmbătă – 5 octombrie

11.30 Sambata LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Semifinale
12.00 Sambata LOOK PLUS Pandurii – Petrolul (Liga 2)
14.00 Sambata LOOK PLUS Leganes – Levante (Spania)
14.30 Sambata LOOK SPORT Gaz Metan Medias – Clinceni (liga 1)
16.00 Sambata LOOK SPORT 2 SPAL – Parma (Italia)
16.00 Sambata LOOK SPORT 3 Tenis ATP : China Open – Semifinale
16.30 Sambata LOOK SPORT Bayern Munchen – Hoffeinheim (Germania)
17.00 Sambata LOOK PLUS Real Madrid – Granada (Spania)
18.30 Sambata LOOK SPORT PSG – Angers (Franta)
19.00 Sambata LOOK SPORT 2 Verona – Sampdoria (Italia)
19.30 Sambata LOOK SPORT 3 Schalke 04 – FC Koln(Germania)
20.30 Sambata LOOK PLUS FCSB – Dinamo (Liga 1)
21.45 Sambata LOOK SPORT Genoa – AC Milan (Italia)

Duminică – 6 octombrie

13.00 Duminica LOOK PLUS U Cluj – Ripensia (Liga 2)
13.30 Duminica LOOK SPORT 2 Fiorentina – Udinesse (Italia)
14.30 Duminica LOOK SPORT Tenis ATP : China Open – Finala
16.00 Duminica LOOK SPORT 2 Atalanta Bergamo – Lecce (Italia)
16.30 Duminica LOOK SPORT 3 Besiktas Istanbul – Alanyaspor (Turcia)
17.00 Duminica LOOK SPORT Valladolid – Atletico Madrid (Spania)
17.50 Duminica LOOK PLUS Handbal Feminin: Team Esbjerg – CSM Bucuresti (Liga Campionilor)
18.00 duminica LOOK SPORT 2 Rennes – Reims (Franta)
19.00 Duminica LOOK SPORT 3 Jablonek – Slavia Praga (Cehia)
19.00 Duminica LOOK SPORT Frankfurt – Werder Bremen (Germania)
20.30 Duminica LOOK PLUS Viitorul – CFR (liga 1)
21.30 Duminica LOOK SPORT 2 Inter Milano – Juventus (Italia)
22.00 Duminica LOOK SPORT Barcelona – Sevilla (Spania)
22.00 Duminica LOOK SPORT 3 Saint Ettienne – Lyon (Franta)

Luni – 7 octombrie

18.00 Luni LOOK SPORT Voluntari – Chindia (Liga 1)
20.30 Luni LOOK SPORT Astra Giurgiu – Hermannstadt (Liga 1)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine