ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari
OFICIAL | Steaua a fost desemnată campioană! OFICIAL | Steaua a fost desemnată campioană!
Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut
Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova
Galcă, o nouă performanţă în CV: a promovat în prima ligă din Danemarca! Galcă, o nouă performanţă în CV: a promovat în prima ligă din Danemarca!
Dobre a prins 12 minute, în meciul în care echipa sa a făcut scorul campionatului Dobre a prins 12 minute, în meciul în care echipa sa a făcut scorul campionatului

VIDEO | BAYERN, SALVATĂ DE UN PUŞTI DE 18 ANI! BAVAREZII AU CÂŞTIGAT CU ŞANSĂ MECIUL CU WOLFSBURG

Video Publicat pe 21 dec 2019

Bayern Munchen a câştigat greu partida de pe teren propriu cu Wolfsburg, 2-0. În direct pe Look Sport, bavarezii s-au chinuit timp de 85 de minute să spargă lacătul defensivei oaspeţilor. Au reuşit abia cu 5 minute înainte de final, atunci când eroul din meciul trecut de la Freiburg, olandezul Joshua Zirkzee, a marcat şi şi-a salvat pentru a doua oară consecutiv echipa. Pe final de meci, în penultimul minut, Gnabry a profitat de spaţiile din jumătatea lui Wolfsburg şi a stabilit scorul final, 2-0.

După acest meci, Bayern face 33 de puncte şi urcă pe locul al treilea, în timp ce Wolfsburg rămâne cu 24 de puncte pe poziţia a noua.