Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Rezultatul nu cred că mulţumeşte pe cineva”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu Dinamo VIDEO | ”Rezultatul nu cred că mulţumeşte pe cineva”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu Dinamo

VIDEO | MECI DE COŞMAR PENTRU ECHIPA LUI SĂPUNARU ŞI LUNG JUNIOR. A LUAT PATRU GOLURI DE LA TRABZONSPOR

Video Publicat pe 7 mai 2019

Meci de coşmar pentru formaţia lui Săpunaru şi Lung junior. Kayserispor a luat patru goluri de la Trabzonspor, în campionatul Turciei. Gazdele au deschis scorul în minutul 15, când Sosa l-a învins pe Lung din lovitură liberă. La scurt timp, goalkeeperul român a fost ridiculizat de Yusuf Yazici. Pentru cele două greşeli, portarul român a fost schimbat înainte de pauză. Oaspeţii au revenit apoi în joc datorită golului dat de Hasan Huseyin. În repriza secundă, acelaşi jucător a restabilit egalitatea pentru Kayserispor. Bucuria celor de la Kayserispor nu a ţinut mult. Fostul fotbalist al Universităţii Cluj, Nwakaeme, i-a centrat decisiv lui Abdulkadir. Pe final, Novak a făcut 4-2. Trabzonspor e pe 4 în Turcia, cu 56 de puncte. Kayserispor ocupă locul 13, cu 37 de puncte.