VIDEO | Răducioiu, impresionat de afacerea pusă pe picioare în România de doi fotbalişti! Îi au deja clienţi pe Mutu şi Alibec VIDEO | Răducioiu, impresionat de afacerea pusă pe picioare în România de doi fotbalişti! Îi au deja clienţi pe Mutu şi Alibec
"A fost o sinucidere!" EXCLUSIV | Răducioiu, dezvăluiri fără ocolişuri: de ce s-a retras din naţională la doar 26 de ani. Rolul jucat de Iordănescu şi Giovani Becali "A fost o sinucidere!" EXCLUSIV | Răducioiu, dezvăluiri fără ocolişuri: de ce s-a retras din naţională la doar 26 de ani. Rolul jucat de Iordănescu şi Giovani Becali
Haos în miez de noapte! Fotbaliştii Benficăi, atacaţi cu pietre. Doi jucători au fost transportaţi la spital Haos în miez de noapte! Fotbaliştii Benficăi, atacaţi cu pietre. Doi jucători au fost transportaţi la spital
Debarcarea lui Quique Setien e aproape. 4 nume sunt pe lista variantelor Debarcarea lui Quique Setien e aproape. 4 nume sunt pe lista variantelor
FCSB a ratat definitiv transferul unui dublu campion al României. Fotbalistul nu vrea în România FCSB a ratat definitiv transferul unui dublu campion al României. Fotbalistul nu vrea în România
Gala UFC 250: Nunes vs Spencer e LIVE pe Look Sport, duminică, de la 04:00! Gala UFC 250: Nunes vs Spencer e LIVE pe Look Sport, duminică, de la 04:00!

VIDEO | SPECTACOL TOTAL LA BRAGA. PORTO A CÂŞTIGAT GREU, DAR NU MAI E LIDER

Video Publicat pe 1 apr 2019

FC Porto a învins-o pe Sporting Braga, dar după un meci cu multe emoţii. Gazdele au deschis scorul în minutul 4, prin Wilson Eduardo. Tiquinho Soares a făcut 1-1 pentru fostul lider din Portugalia. Cu toate acestea, Braga nu şi-a pierdut curajul, iar în a doua repriză a preluat iar conducerea. Murilo Costa a marcat după o mare greşeală a adversarilor. Soarele a răsărit, însă, din nou pe strada lui FC Porto. În urma unui fault în careu, echipa care a eliminat-o pe Roma a primit penalty. Alex Teles a transformat şi scorul a devenit 2-2. Povestea din minutul 68 s-a repetat şi în minutul 77, iar Porto era în faţa unei mari victorii. Tiquinho Soares a înscris de la punctul cu var şi Porto a luat cele trei puncte. Porto e pe 2 în Primeira Liga, cu 66 de puncte. Tot atâtea puncte are şi liderul Benfica, însă vulturii se prezintă cu un golaveraj mai bun. Braga e pe 4, cu 58 de puncte.