CELE MAI TARI MECIURI DIN EUROPA ȘI CURSA CARE VA DECIDE TITLUL MONDIAL LA FORMULA 1, DE NERATAT LA POSTURILE LOOK SPORT - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Cupa României Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Serie A Superlig Tenis ATP

CELE MAI TARI MECIURI DIN EUROPA ȘI CURSA CARE VA DECIDE TITLUL MONDIAL LA FORMULA 1, DE NERATAT LA POSTURILE LOOK SPORT

Confruntările pe viață și pe moarte din marile campionate ale Europei și Marele Premiu de Formula 1 al Statelor Unite care va decide numele viitorului campion mondial sunt principalele puncte de atracție ale acestei săptămâni. În plus, posturile Look Sport vor transmite optimile Cupei, dar și meciurile etapei a 15-a din Liga 1. N-au fost uitați nici fanii handbalului și cei ai tenisului. Posturile Look Sport vor transmite și în această săptămână handbal de Liga Campionilor și tenis de clasă de la Paris. Programul complet îl puteți vedea mai jos.

ORĂ ZI MECI

12.00-23.30 marti Tenis ATP : Paris Masters LOOK PLUS/SPORT 3
18,15 marti Mioveni – Hermannstadt (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20,00 marti Alaves – Ateltico Madrid (Spania) LOOK SPORT
20,00 marti Parma – Verona (Italia) LOOK SPORT 2
21,00 marti U Cluj – FCSB (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
22,00 marti Brescia – Inter Milano (Italia) LOOK SPORT 2
22,15 marti Barcelona – Valladolid (Spania) LOOK SPORT

Miercuri, 30 octombrie


12.00-23.30 miercuri Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT/SPORT 3
14,30 miercuri Clinceni – Botosani (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
17,00 miercuri Sanatatea Cluj – Petrolul LOOK PLUS
19,00 miercuri Handbal Masculin : Dinamo – Wisla Plock (liga Campionilor) LOOK SPORT 2
19,30 miercuri Foresta – Dinamo (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20,00 miercuri Valencia – Sevilla (Spania) LOOK SPORT
21,30 miercuri Genk – Antwerp (Belgia) LOOK SPORT 2
22,00 Miercuri Juventus Torino -Genoa (Italia) LOOK SPORT
22,15 Miercuri Real Madrid – Leganes (Spania) LOOK PLUS

Joi, 31 octombrie


12.00-23.30 joi Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT
14,30 joi Gloria Buzau – Politehnica Iasi (Cupa Romanniei) LOOK PLUS
18,15 joi Sepsi Astra Giurgiu (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
20,00 Joi Mallorca – Osasuna (Spania) LOOK SPORT 2
21,00 Joi Voluntari – Craiova (Cupa Romaniei) LOOK PLUS
21,45 Joi Pacos de Ferreira – Sporting (Portugalia) LOOK SPORT 3
22,00 Joi Milan – SPAL (Italia) LOOK SPORT 2

Vineri, 1 noiembrie


15.00-24.00 vineri Tenis ATP : Paris Masters LOOK PLUS/LOOK SPORT3
18,00 vineri Csikszereda – Turris Oltul (Liga 2) LOOK SPORT 3
18,30 vineri Handbal Feminin: SCM Valcea – Buducsnost (Liga Campionilor) LOOK SPORT
19,30 vineri Galatasaray – Rizespor (Turcia) LOOK SPORT 2
20,30 vineri Viitorul – Chindia (Liga 1) LOOK PLUS
21,30 vineri Hoffeinheim – Paderborn (Germania) LOOK SPORT 2
21,45 vineri Dijon – PSG (Franta) LOOK SPORT

Sâmbătă, 2 noiembrie


11,30 sambata Petrolul – ASU Poli Timiosoara (Liga 2 LOOK PLUS
14,00 sambata Espanyol – Valencia (Spania) LOOK PLUS
15,00 sambata Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT 3
15,00 sambata Handbal Feminin: Rostov Don – Ejsbierg (Liga Campionilor) LOOK SPORT
16,00 sambata AS Roma – Napoli LOOK PLUS
16,30 sambata Frankfurt – Bayern Munchen (Germania) LOOK SPORT 2
17,00 sambata Levante – Barcelona (Spania) LOOK SPORT
18,00 sambata Gaz Metan Medias – Hermannstadt (Liga 1) LOOK PLUS
19,30 sambata Bologna – Inter Milano (Italia) LOOK SPORT 2
19,30 sambata Sevilla – Atletico Madrid (Spania) LOOK SPORT
20,30 sambata CFR Cluj – Clinceni (Liga 1) LOOK PLUS
21.00 sambata Toulouse – Olympique Lyon (Franta) LOOK SPORT 3
21,45 sambata Torino – Juventus (Italia) LOOK SPORT 2
22,00 sambata Real Madrid – Betis (Spania) LOOK SPORT
23,00 sambata Formula 1 : Marele Premiu al SUA (Calificari) LOOK PLUS

Duminică, 3 noiembrie


11,30 duminica Snagov – Rapid (Liga 2) LOOK PLUS
13,00 duminica Valladolid – Mallorca (Spania) LOOK SPORT 2
13,30 duminica Atalanta – Cagliari (Italia) LOOK PLUS
14,00 duminica UTA – Viitorul Pandurii Tg Jiu (Liga 2) LOOK SPORT
15,00 duminica Villareal – Atletic Bilbao (Spania) LOOK SPORT 2
15,00 duminica Tenis ATP : Paris Masters LOOK SPORT 3
16,00 duminica Lecce – Sassuolo (Italia) LOOK SPORT
16,30 duminica Voluntari – Botosani (Liga 1) LOOK PLUS
17,00 duminica Osasuna – Alaves (Spania) LOOK SPORT 2
18,00 duminica Opava – Sparta Praga (Cehia) LOOK SPORT 3
19,00 duminica Augsburg – Schalke 04 (Germania) LOOK SPORT 2
19,00 duminica Fiorentina – Parma (Italia) LOOK SPORT
19,00 duminica Handbal feminin: Liublin – CSM Bucuresti (Liga Campionilor) LOOK PLUS
21,00 duminica FCSB – Sepsi SF Gheorghe (Liga 1) LOOK PLUS
21,00 duminica Formula 1 : Marele Premiu al SUA (Cursa) LOOK SPORT
21,45 duminica Milan – Lazio (Italia) LOOK SPORT 2
22,00 duminica Granada – Real Sociedad (Spania) LOOK SPORT 3

Luni, 4 noiembrie


18,00 luni Baschet : SCM Timisoara – Dinamo Stiinta LOOK PLUS
18,00 luni Astra Giurgiu – Politehnica Iasi (Liga 1) LOOK SPORT
20,30 luni Universitatea Craiova – Dinamo Bucuresti (Liga 1) LOOK PLUS
21,45 luni SPAL- Sampdoria (Italia) LOOK SPORT

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine