Wolverhampton a învins Leeds United, scor 1-0, în Premier League
FCSB rămâne fără Reghecampf. Antrenorul a intrat în negocieri cu alt club FCSB rămâne fără Reghecampf. Antrenorul a intrat în negocieri cu alt club
"Portarul golgheter" stă aproape de fotbal. Cu ce se ocupă Rogerio Ceni, la 47 de ani "Portarul golgheter" stă aproape de fotbal. Cu ce se ocupă Rogerio Ceni, la 47 de ani
Atacuri cibernetice asupra Olimpiadei de anul viitor din Japonia. Acuzaţii grave făcute de Marea Britanie şi Statele Unite Atacuri cibernetice asupra Olimpiadei de anul viitor din Japonia. Acuzaţii grave făcute de Marea Britanie şi Statele Unite
Număr uriaş de fani, la partida Olympiakos - Olympique Marseille, din Champions League Număr uriaş de fani, la partida Olympiakos - Olympique Marseille, din Champions League
Sergiu Buş nu crede că a fost o victorie norocoasă cu Clinceniul. ”Dar sunt sigur că de meciul următor vom intra în ritm” Sergiu Buş nu crede că a fost o victorie norocoasă cu Clinceniul. ”Dar sunt sigur că de meciul următor vom intra în ritm”

VIDEO | Luis Suarez, debut cu două goluri şi pasă de gol pentru Atletico Madrid, care a spulberat Granada

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 27 sep 2020

Atletico Madrid a câştigat la scor de tenis cu Granada, scor 6-1, în etapa cu numărul III din La Liga.

Partida a marcat debutul lui Luis Suarez pentru madrileni, care l-au avut pe banca tehnică pe Diego Simeone, vindecat de Coronavirus. Uruguayanul a fost rezervă şi a intrat în minutul 70. Până la final a marcat de două ori, în minutele 85 şi 90+3 şi a dat o pasă de gol, pentru Llorente, în minutul 72.

Celelalte reuşite ale lui Atletico au fost marcate de: Costa, Correa şi Joao Felix, iar Saul a ratat o lovituă de la 11 metri. Pentru cei de la Granada a punctat Molina.