VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

Aprope de necrezut. Tătăruşanu este cerut titular în Europa League. ”Ar trebui să îi poată ţină locul pentru o pauză lui Donnarumma”

AC Milan Publicat de Daian Cutu pe 19 oct 2020

AC Milan va debuta în Eurola League, joi, contra celor de la Celtic, formaţie care a fost învinsă sâmbătă în derby-ul Scoţiei, de către Rangers, la care Ianis Hagi a fost rezervă, cu scorul de 2-0.

Publicaţia Sempre Milan scrie că portarul Ciprian Tătăruşanu ar trebui titularizat, în contextul în care Gianluigi Donnarumma ar trebui să mai ia o mică pauză.

"Tătăruşanu a fost adus aici pentru un motiv: are experienţă, e o rezervă pe care te poţi poza şi ar trebui să îi poată ţină locul pentru o pauză lui Donnarumma, care nu a ratat niciun meci de multă vreme şi a fost şi alături de naţionala Italiei", au scris cei de la Sempre Milan.