Dialogul purtat de Mircea Lucescu cu Ronald Koeman chiar pe gazon: "E o nebunie!" De ce i s-a plăns olandezul lui Il Luce Dialogul purtat de Mircea Lucescu cu Ronald Koeman chiar pe gazon: "E o nebunie!" De ce i s-a plăns olandezul lui Il Luce
LIVE VIDEO | O nouă zi de fotbal spectacol din Champions League. Inter - Real e meciul serii, de la 22:00, pe Look Sport+. Programul complet al transmisiunilor LIVE VIDEO | O nouă zi de fotbal spectacol din Champions League. Inter - Real e meciul serii, de la 22:00, pe Look Sport+. Programul complet al transmisiunilor
Reacţia lui Mircea Lucescu după eşecul usturător suferit de Dinamo Kiev în faţa Barcelonei. Cum explică rezultatul Reacţia lui Mircea Lucescu după eşecul usturător suferit de Dinamo Kiev în faţa Barcelonei. Cum explică rezultatul
VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1.  Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1. Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute
VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului
Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero

Aprope de necrezut. Tătăruşanu este cerut titular în Europa League. ”Ar trebui să îi poată ţină locul pentru o pauză lui Donnarumma”

AC Milan Publicat de Daian Cutu pe 19 oct 2020

AC Milan va debuta în Eurola League, joi, contra celor de la Celtic, formaţie care a fost învinsă sâmbătă în derby-ul Scoţiei, de către Rangers, la care Ianis Hagi a fost rezervă, cu scorul de 2-0.

Publicaţia Sempre Milan scrie că portarul Ciprian Tătăruşanu ar trebui titularizat, în contextul în care Gianluigi Donnarumma ar trebui să mai ia o mică pauză.

"Tătăruşanu a fost adus aici pentru un motiv: are experienţă, e o rezervă pe care te poţi poza şi ar trebui să îi poată ţină locul pentru o pauză lui Donnarumma, care nu a ratat niciun meci de multă vreme şi a fost şi alături de naţionala Italiei", au scris cei de la Sempre Milan.